FAQ

Home » FAQ

Czy zajmujecie się tylko reklamą internetową?

Marketing internetowy to tylko jeden z elementów naszej oferty. Naszym Klientom proponujemy też między innymi współpracę w zakresie reklamy prasowej, telewizyjnej oraz radiowej. Polecamy zapoznać się z działem „Oferta” i skontaktować się z nami w celu otrzymania indywidualnej propozycji reklamowej.

Jaki jest czas realizacji wybranych materiałów firmowych?

Czas realizacji każdego zamówienia jest ustalany indywidualnie. Wszystko zależy od ilości zamówionych materiałów, ich rodzaju czy nakładu pracy z naszej strony (opracowanie grafiki itp.). Zapraszamy do kontaktu i zamówienia wyceny.

Ile kosztuje reklama Google Ads?

Zaletą reklamy w Google Ads jest to, że Klient sam decyduje o budżecie jaki chce lub może poświęcić w danym miesiącu na taką formę reklamy. Wspólnie dobieramy ilość i brzmienie odpowiednich słów kluczowych tak, aby zrealizować zamówienie w zakresie oczekiwań i potrzeb Klienta.

Czy podejmujecie się współpracy w zakresie kreacji marki także małych firm?

Oczywiście. Nie ma dla nas znaczenia czy naszym Klientem jest osoba fizyczna, mikro, małe, średnie, czy duże przedsiębiorstwo. W każdym przypadku staramy się najlepiej dopasować rodzaj reklamy i sposoby komunikowania do oczekiwanych przez Klienta efektów naszych działań. Wszystkie szczegóły uzgadniamy indywidualnie podczas rozmowy – zapraszamy do kontaktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się mailowo

kontakt@horyzontpartner.pl

Skontaktuj się telefonicznie

(81) 446 30 07